THUISWEDSTRIJDEN VOORJAARSCOMPETITIE 2018                                          
                                           
VRIJDAGAVOND 13-apr 11-mei 25-mei                                    
Gemengd dubbel 17+ 1e klasse afd. 5 19:00 19:00 19:00                                    
Dennis Smedes                                          
Esther Sibma                                          
Arnold Mulder                                          
Alfons Bergman                                          
Ursula Sennema                                          
Alien v.d. Berg                                           
                                           
ZATERDAG 7-apr 14-apr 21-apr 5-mei 12-mei 26-mei                              
Dames 4e klasse afd. 2 13:00   13:00     13:00                              
Marion Hoogstraete                                          
Annelies Maatman                                          
Karline Malfliet                                          
Dorja Hoving                                          
Margreeth Kremer                                          
                                           
Heren 3e klasse afd. 3   13:00   13:00   13:00                              
Arnold Mulder                                          
Ton Martens                                          
Alfons Bergman                                          
Roelof Sie                                          
Dennis Smedes                                          
                                           
Heren 4e klasse Afd. 3 13:00   13:00   13:00                                
Jan Borkent                                          
Henk Kremer                                          
Alfred Ritzema                                          
Bart Croeze                                          
Hendrik Boerman                                          
John Waanders                                          
Pjotr Przewlocki                                          
                                           
                                           
                                           
                                           
ZONDAG 8-apr 15-apr 22-apr 6-mei 13-mei 27-mei 3-jun                            
Heren 4e klasse Afd. 15   13:00   13:00 13:00   13:00                            
Jan-Willem van Geffen                                          
Aron van Geffen                                          
Bodhi Prenger                                          
Marc ten Cate                                          
Bas van der Wal                                          
                                           
Gemengd 35+ 1e klasse Afd.5 13:00   13:00     13:00                              
Elin Visser                                          
Tineke Westerhuis                                          
Reinder de Jonge                                          
Henk Ensing                                          
                                           
Jongens 10 t/m 14 jaar 2e klasse Afd. 28   09:00   09:00 09:00   09:00                            
Jasper Bolhuis                                          
Marten Wester                                          
Sybren Wester                                          
Teije ten Cate                                          
Luuk Hartman                                          
Tim de Haan                                          
                                           
Gemengd dubbel 11 t/m17 jaar 2e klasse Afd. 31 09:00   09:00     09:00                              
Anna Bolhuis                                          
Ale ten Cate                                          
Esther Bangura                                          
Daan Zuur                                          
Leon Breider                                          
                                           
Jeugd groene competitie 09:00   09:00   09:00                                
                                           

TC Ten Boer Facebook

Bespeelbaar:

ja